Videa

Svatební video

Kromě svatební fotografie dokáži připravit také i svatební video. A to i zároveň s focením! Nejdříve jsem si myslel, že natočit svatební video při focení je nemožné, nicméně jsem to vyzkoušel a mohu říct, že to možné je. Říkam tomu "atmosférické svatební video" které krom fotek dokresluje celou atmosféru svatby. Pouze krátké jedinečné okamžiky jako je svatební polibek najdete "pouze" na fotkách.

Samozřejmě dokáži vytvořit i plnohodnotný svatební klip spolu i s delším svatebním sestřihem.

Reportáž a eventy

Toto je má hlavní video disciplína, kdy videem zachycuji různé firemní, městské nebo soukromé události. Často kombinuji jak fotografování tak i funkci kameramana. Dále natačím videa jak ze země, tak často i ze vzduchu z mého dronu, což dodává videím jinou perspektivu a zasazuje je lépe do kontextu.

Produktová a firemní videa

Ať už se jedná o zemědělství nebo vánoční svíčky, není pro mě problém vytvořit video charakterizující daný produkt. Natáčím jak lifestylová produktová videa tak i videa zasahující do oblasti reportáže, která zahrnují například i komentář k produktu. Disponuji širokou paletou video techniky tak i techniky pro kvalitní záznam zvuku.

VIdea z dronu

Z dronu pořizuji jak fotografie tak i videa. Pohled shora mi totálně učaroval a nabízí úžasnou, dechberoucí perspektivu. Natáčím takto se svým dronem kvalitní dronová videa krajiny, budov a dalších objektů a to ve vysoké kvalitě a rozlišení.